Ez milyen iskola?

Figyelt kérdés
[link] Nézegettem gimnáziumokat és ezt is ,,kidobta,, .Angolt tanulok. valaki írna róla valamit?
2012. nov. 23. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm itt tanított évekig.

Ez egy nemzetközi hálózat, saját (nem a magyarnak megfelelő) tananyaggal, tantervvel.

Viszont a világ bármely pontján ugyanazt, ugyanúgy tanítják lényegében. Rendkívül jól felszerelt, rendezett, tiszta, igényes iskola.

Szinte csakis angol, amerikai, vagy ott diplomázott, anyanyelvi szintű angol tudású tanárok tanítanak, öltönyben, kosztümben, és a gyerekek is valami szabályozott ruhában. (Az egyenruhában nem vagyok biztos...)


A suli marha sokba kerül, de nem tudom pontosan mennyi. Félévente százezrekről beszélünk.

A diákok 90%-a diplomata gyerek, vagy itt élő külföldi üzletemberek gyereke, de mindenképpen a kőgazdagok körei járatják ide a gyerekeiket.


Itteni egyetemre nem készít, de az itt szerzett nemzetközi érettségi asszem pont az, amit belépőnek fogadnak el amerikai, angol, stb. egyetemeken.


Kb. ennyit tudok

2012. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :))
2012. nov. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!