Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Menjek suliba...

Mit csináljak? Menjek suliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is leszögezném, hogy ilyet még sosem csináltam. Holnap dogát írunk nyelvtanból, semmit nem gyakoroltunk. Kértük a tanárt, hogy gyakoroljunk, de azt mondta haladni kell. A 2. Órában lesz. Elsőre mindenképp bemennék. A harmadik biosz. Nem szívesen hiányoznék... Nem tudom milyen pótolni, mert mindig ott vagyok. De annyira felhúztam magam a nyelvtsnon, hogy anyukám igazolná. Szerintetek bemenjek ?
2012. nov. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?
2012. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer nem baj, ha csinálsz ilyet, de ne legyen belőle rendszer. Annyit mindenképp javasolnék, hogy ha már nem mész be, akkor egyik órára se menj be, akkor nem süthetik rád kifejezett rosszindulat nélkül, hogy ellógtad, mert akár lehetett az is, hogy tényleg rosszul voltál, de emiatt nem akartál elmenni orvoshoz (pl. nagyon fájt a fejed, de ha lány vagy akkor még jobb, ha érted mire gondolok).
2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyha anyukád igazolná akkor szerintem ne menj be... az elsőre se, mert akkor gyanús lesz a többieknek meg a tanároknak is, hogy PONT most mentél el... egy napot túl élsz!:)
2012. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11es vagyok. Amúgy mindenki ezt tervezgeti, szóval tudnák , hogy miért nem vagyok bent.
2012. nov. 21. 21:22
 5/8 A kérdező kommentje:
11.-es. Bocsi. Telefon...
2012. nov. 21. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
11-es tananyagban mi az, amit ennyire nem értesz? Velünk sose gyakorol a tanár, ennek ellenére mindig jó nehéz dolgozatokat írunk. Gondolom van könyved, munkafüzeted, nem késő átnézni.
2012. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttél?
2012. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nincs könyvem, sem munkafüzetem. A tanár jegyzeteket küld nekünk. És éppen szófajokat tanultunk. Ledarálta az anyagot, az rendben van, tudom mi az a főnév. De pl. nem fogom tudni megmondani, hogy milyen szófajú az adott szó, ha egyetlenegyre sem adott példát, és igaz, tanultam általánosban, de mondjuk minimum átismételhettük volna...


Egyébként bementem, és örülök neki. A bemagolt anyagot le tudtam írni, egyedül a gyakorlati fele volt nehéz. De amúgy kitűnő tanuló vagyok, szóval megértettem volna ha van pár gyakorlás. Nem látom értelmét, hiszen tényleg csak bemagoltam, nem értem. Azért örülök, mert ha nem mentem volna a bioszt abszolúte nem érteném :D

2012. nov. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!