Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell kiegészíteni ezeket...

Hogy kell kiegészíteni ezeket a mondatokat?

Figyelt kérdés

Szerdán tz földrajzból. (Afrika,Ausztrália,Óceánia)

A munkafüzetben az összefoglalás részben van ez,de nem tudom, hogy kell befejezni.

Ó,és ha valaki már megírta volna,leírnátok, milyen feladatokra számítsak?



2012. nov. 18. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Hülye vagyok, a mondatokat lefelejtettem:

Afrika és Ausztrália ásványkincsekben gazdagt mert ......

Afrika országainak többségében a bányakincseket feldolgozás nélkül exportálják, így ........

A legtöbb afrikai ország fejletlen iparral rendelkezik, mert.......

2012. nov. 18. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Afrika és Ausztrália ásványkincsekben gazdag mert ...... (ezt nem tudom)

Afrika országainak többségében a bányakincseket feldolgozás nélkül exportálják, így ...... jelentős haszontól esnek el, amely haszon a feldolgozó országokhoz kerül.

A legtöbb afrikai ország fejletlen iparral rendelkezik, mert......gyarmatlétük alatt csak az anyaország nyersanyagellátói voltak, így iparuk nem fejlődött.


De nyilván nem csak egy megoldás van, és nem biztos, hogy ezekre gondoltak konkrétan

2012. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Afrika és Ausztrália ásványkincsekben gazdag, mert mindenfelé sok ez meg ez található/ lelhető fel
2012. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét válaszolónak!
2012. nov. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!