Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes főiskolára menni 30on...

Érdemes főiskolára menni 30on felül?

Figyelt kérdés

Most lettem 30 éves és rájöttem, hogy elcsesztem az életemet, a középiskola után nem tanultam tovább, hanem 5 OKJs szakmát szereztem, ám egyikkel sem megyek sokra, bár munkahelyem van, de szar alulfizetett, semmire nem megyek vele. Gondoltam, hogy szerzek egy használható diplomát és akkor talán mire középkorú leszek nem kell minimálbérnél alig többől kínlódnom.

Igen ám, de addigra leszek 34-35 éves, kelleni fogok én akkor egy munkáltatónak is? Van ennek értelme szerintetek?


2012. nov. 17. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
tanulni soha nem késő és nem is ciki ha van közöttük egy ténylegesen felnőtt ember akire felnézhetnek a kisebbek.sőt inkább jobban alkalmaznak olyan embereket akik már kicsit idősebbek mint aki igaz hogy frissen képzett,de csak a 20as évi elején/közepén jár.
2012. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Nem biztos, hogy majd a főiskolai végzettségedből fogsz megélni, inkább az eddig tanultakat tudod majd főiskolai tudással elvégezni.
2012. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(Több, mint 4 év telt el... Mi lett a dologból?)
2017. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!