Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek kell ez a tantárgy, ha...

Minek kell ez a tantárgy, ha nem is veszem hasznát az életbe?

Figyelt kérdés
na szóval az probléámám,hogy gazdasági számitásókból van 3db 1-em ,amugy szakács tanuló vagyok és végzös a gazdasági tanárom egy idegbeteg állat aki nagyon szeret 1 osztogatni szinte minden órán felelünk a fél osztály nem érti és persze sokkan állunk belöle bukásra,multkor amikor beszéltem a shéfel gyakorlati helyemen azt mondta igy:Dancs józsef tanit téged gazdaságiból? az egy idegbeteg állat,mondom neki az ,utána megkérdeeztem te az élezedbe használtál gazdasági számitásokat? mondja életembe nem kellet.most mi ez? a faxomat ebbe gazdasági számitásokba ilyeneket egyetemekn tanitsanak ne szakiskolába,hanem tanuljuk inkábba gyakorlatot na abból meg 5 vagyok de a gazdságiból 1 szóval egy remke szakács mint baszhatom az egészet mert megbukok gazdaságiból tippeket várok hogy mitévö legyek elöre is kössz..

2012. nov. 11. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne rinyálj, hanem ülj le tanulni, és akkor talán nem buksz meg.

Meg mondjuk gyakorold az írást, mert ahogy elnézem, az se megy. Kín volt végigolvasni...

2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
egyszerü: TANULJ ÉS NE SIRÁNKOZZ
2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 gyorsan irtam..

2.ezt nem tanulni kell hanem megértenni..és ez nekem nem meggy..

2012. nov. 11. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági számításokat sokat kell majd végezned, ha dolgozni fogsz és lesz egy kis pénzed. Reméljük, így lesz, és akkor hasznát fogod venni. Akik mostanában nem végezted gazdasági számításokat, azokat most úgy hívják, hogy "póruljárt devizahitelesek".
2012. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok most megprobálok leülni aztán tanulni,deszerintem akkor se kéne ilyet szakiskolákba taniitanni az lene ha jó ha csak maga a szakmával foglalkoznánk meg persze a nyelvel meg az élelmiszer ismeretel!
2012. nov. 11. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenkinek tanítani kéne, az előbb említett okok miatt...
2012. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

pár hónapja pont vhol olvastam, h be akarnak vezetni a tanmenetbe egy hasonló tantárgyat (vagy lehet, hogy pont ezt). szval h mindenki tanulja.

azzal érveltek h nagyon sok ember (főleg a fiatalok, akik épphogy elkezdenek dolgozni) nem tudja, h pl. pontosan mi a különbség a bruttó meg nettó fizetés között. meg hasonlók..

és végülis igaz. én is amikor látom az ilyen bankoknál a különböző hirdetéseket, sok kifejezést nem is értek (alap dolgokat).

2012. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbuktál gazdasági számításokból? Szakács vagy azóta?
2020. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!