Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A CNC Forgácsoló képzést...

A CNC Forgácsoló képzést érdemes az NCT Akadémiánál elvégezni?

Figyelt kérdés
El szeretném végezni a Cnc forgácsolói képzést, nekem eddig ez a cég tűnt a legszimpatikusabbnak, ha valaki itt végzett vagy itt tanul megtenné, hogy leírná a tapasztalatait. Előre is köszönöm!

2012. nov. 7. 01:21
 1/6 anonim válasza:

Hello,

én itt tanultam és végeztem csak jó tapasztalatokat szereztem. Nagy gép parkkal rendelkeznek, sok gyakorlati óra, és segítőkészek tanárok. Online tudásbázissal rendelkeznek ( [link] Korrektek, nincsenek további költségek és nem az a céljuk hogy megbukj a szakmai vizsgádon. Nagyon szigorúak és a vizsgák nem túl egyszerűek. Csak ajánlani tudom.


[link]

2013. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam náluk tanulmányi versenyen és most itt tanulok. Csak ajánlani tudom, igaz én már a CAD/CAM tanfolyamukra járok. A tanári gárda nagyon jó, tapasztalt úgy a tanítás, mint a forgácsolás terén. A gépparkjuk jól felszerelt, van 5 tengelyes marógép és eszterga megmunkálóközpont is a hagyományos CNC maró és esztergagépek mellett.
2013. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos csak a pénzre utaznak az NCT aKADÉMIÁN ÉS SOKAN MEGBUKNAK!!!
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos igaz ugyanis programozó tanfolyamra járok és alig kapok segítséget. Sokan már abba is hagyták a tanfolyamot
2016. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az oktatók rendesek és segítőkészek úgyhogy csak itt az NCT Akadémián érdemes tanulni ahova én is éppen most járok programozó tanfolyamra.
2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem nagyon segítőkészek és csak a pénzre utaznak.

Néhány ember el van szállva a hatalma miatt és hülyének nézik azt aki őszinte és becsületes. Aki jót akar magának és tudni is akar és főleg dolgozni is szeretne akkor az nem őket válassza. Csak egy jó tanács!!!

2017. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!