Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hátrányokkal járhat a...

Milyen hátrányokkal járhat a levelező tagozat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nappalin is a kapott diasorokból tanulok kizárólag, levelezőn is ugyanezeket az anyagokat kapnám meg. Így származna valamiféle hátrányom, ha nappaliból átmennék levelezőre?
2012. nov. 6. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. Azért nem hiszem, hogy az egész egyetem csupán diasorok bemagolásából állna. Persze a levelezőnek is vannak előnyei.
2012. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlati órák (szemináriumok) kárára nem menne a levelezőre váltás, csak előadásokból lenne összességében kevesebb óraszám.
2012. nov. 6. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nappalis vagyok, sztem jobb a nappali, mert hiába ugyanazt az anyagot kapod és tanulod meg, nappalin kényelmesen bejársz suliba, kisebb csoportokban vagytok,ha nem tudsz vmit a tanár elmagyarázza. Levelezőn meg bemész 1-2 nap egyszerre adnak le mindent,túl sok információ, ha vmit nem tudsz és ha többen is így vagytok vele, akkor nincs arra idő,h a tanárok egyenként válaszoljanak minden kérdésre. Plussz én úgy vettem észre,h a tanárok nem szívesen tartanak órákat levelezősöknek, mert ugye emiatt minden nap egész héten benn vannak a suliban és sztem sokan úgy vannak a levelezős órákkal,h minden mi lesz csak legyenek már túl rajta. Legalábbis nálunk én ezt így látom.
2012. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nappalis vagy, elmehetsz diákmunkára, lehet diák BKV bérleted. De ennyi! Mert levelezősként is bejárhatsz a nappalis órákra, ha van időd, egyébként meg totál semmi különbség nincs a diplomák között.
2012. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én jogra járok és sokan azért levelezősök, mert nem volt elég a pontszámuk a nappalira, de attól ugyanúgy bejárkálnak az órákra, mintha nappalisok lennének.
2012. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

levelező egy rakás szar. ráadásul minden juttatástól is elesnél (ösztöndíj, szoctám, bursa...).

mondjuk, ha bölcsész vagy, akkor mindegy, de ha normális szakra jársz, akkor semmiképpen se menj át, mert a végén tizedannyi tudásod lesz, mint a nappalisoknak.

2012. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!