Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem tud. Motivalni...

Egyáltalán nem tud. Motivalni a tanulas,? Mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
Help
2012. nov. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a tanulás kell motiváljon, hanem a céljaid. Nem mehetsz arra a szakra, amire szeretnél, ha nem tanulsz, például ez hajt. Ha nincs még célod, így nyilván nehezebb, de én rájöttem, hogy jobb lett volna idejében tanulni, nem pedig 21 évesen javítani az érettségin..
2012. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
engem is a célom motivál a tanulásban. én nagyon szeretnék orvos lenni (és mindenkit meggyógyítani :) ) és tudom, hogy ehhez sokat kell tanulnom, ha úgy érzem, hogy nincs kedvem hozzá csak erre gonolok és egyből megjön a kedvem. vagy arra is gondolhatsz, hogy biztos te is örülsz amikor a gondolt jegynél jobbat kapsz, ezeket az "örömöket" minden nap átélheted és szerintem megéri az a pár óra tanulás egy jó jegyért. engem még az is motivál néha, hogyha meglátok ey utca seprőt akkor sajnálom is, de az is eszembe jut, ho! gy én nem szeretném így végezni és tanulni fogok. sok szerencset
2012. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!