Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell minden újnak...

Miért kell minden újnak kidolgoznó a tételeket?

Figyelt kérdés

Azt nem értem hogy minek kell minden új érettségizőt azzal szivatni hogy dolgoza kimagának a tételeket mikor sokan előtte is kidolgozták már...

Igaz talán hogy jobban megy ha az ember saját maga dolgoza ki, de ha minden le lenne irva nem kell rajta dolgozni csak tanulni.



2012. nov. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azzal is tanulsz ha leírod.
2012. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy kell? Nyugodtan elkérheted egy már érettségizett embertől, vagy kereshetsz a neten letölthető kidolgozott tételeket.
2012. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell neked? Muszáj? Erre a tanárod utasított? Ez egy házi dolgozat?


Ha igen, akkor is azért adta, hogy tanulj, és ha saját magadnak dolgozod ki, akkor sokkal könnyebben fog menni. Ha ez a helyzet, hogy neked kell kidolgoznod a tanár kérésére, és ő lefogja ellenőrizni, akkor szerencsés vagy, mert nekem a tanár csak leadja az órán a tétel lapokat, és azt tanuljam meg, pedig én kidolgozom magamnak, viszont azt nem tudja nekem ellenőrizni, mert nincs ideje rá.


Ha viszont nem ez a helyzet, akkor pedig azt mondom, hogy nem kell, rajtad áll, hogyan tanulod meg, de ha saját magadnak kidolgozod, onnan könnyebben fog menni, persze ha jól dolgozod ki.

2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt azzal is tanulod az anyagot, hogy rendszerezed, leírod magadnak. Másrészt ha mindig azt várod, hogy majd valaki más kidolgozza, és neked már csak profitálnod kell belőle; akkor jusson eszedbe, hogy esetleg, ha dolgozni kezdesz, más fogja felvenni a te fizetésedet, azzal érvelve, hogy a többiek (jelen esetben te) már végeztek ilyen munkát... Hidd el, hogy nem szívatás, a te érdeked, hogy megtanulj tanulni, lényeget kiszűrni. Ahogy a helyesírásodat elnézem, végképp időszerű lenne.
2012. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
saját jegyzetből jobban tudsz tanulni mint a más által készítettből.saját magadnak írod ki a lényeget ezt amit te fontosnak tartasz.lehet h a másik ember éppen más felfogással bír,és azt emeli ki ami számára fontos nem pedig neked.és nem itt kell helyesen írni,mert ez csak egy fórum hanem ott ahol tétje van.én is tudok normálisan írni de itt nincs kedvem. :D
2012. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!