Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angolból lehet emelt szintű...

Angolból lehet emelt szintű érettségit csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy aki tovább szeretne tanulni főiskolán/egyetemet, annak kelleni fog majd min. 1 emelt szintű érettségi.

Nos, én a matekot szeretném felvenni fakultációnak, de ebből emeltet nem igazán bátorkodok tenni.

Viszont angolt is elfogadnak ott, ahová majd menni szeretnék (2 év múlva), lehetséges, hogy angolból emelt szintű érettségim legyen, vagy abból csak nyelvvizsgát lehet letenni?


Előre is köszönöm :)



2012. okt. 29. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges. A főbb idegen nyelvekből lehet, csak a kisebb, nem annyira populáris nyelvekből nem. Pl. japánból úgy hallottam, hogy pár éve megszűntették a lehetőséget.
2012. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, ennek örülök :)

Köszi a választ!

2012. okt. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!