Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velünk az angol...

MissHungary kérdése:

Miért ilyen velünk az angol tanár?

Figyelt kérdés
Év elejétől a mi csoportunknak (az osztályt két csoportra osztották, haladó angol-és normál angol, mi a haladóban vagyunk)van új angoltanárja és hát a csoport 13-14 főjéből vannak néhányan akik egy szemétnek gondolják. Képzeljetek el egy 40-45 éves nőt.:) Minden nap angol az első, így ha pl. 07:56-kor érsz be a terembe - velem és barátnőmmel így volt - akkor már lehordott minket, hogy elkéstünk óráról... szeptember közepe fele írtunk szódogát az olimpiai szavakból és egyik osztálytársnőmnek elég hülyén javította ki. Például, a shot-put nál az 'o' betű szárát véletlen 'a' betűnek írta és emiatt az egy hiba miatt nem fogadta el a szót, de mindenki másnak igen. és amikor ezt megkérdezte, hogy miért nem fogadta el, akkor még a tanárnak állt feljebb.. Én színötös angolos vagyok, tavaly dicséretet is kaptam év végén (Zsófi néni jöjjön vissza :''[ ) most meg 1-est kaptam mert nem tanultam, oké azzal egyet értek hogy azért mert nem tanultam, DE volt egy srác aki szintén nem tudta, és arról a srácról mondta is órán, hogy felkéne fognia hogy már iskola van és elkezdeni tanulni az angolt. óra végén mondta, hogy "akkor móninak és edinek beírtam az ötöst, lillának és adrinak a hármast, fanninak (én) beírom az egyest [ én és adri: WTF!!???], gergőkének mázlija van..." most paraszt leszek és így kérdem: Hát oszt mír nem kap gergő egyest!? persze jó arc és nem kívánom hogy egyest kapjon, de akkor is... én a feleletnél legalább egy mondatot elmondtam, amikor ő csak annyit mondott, hogy 'én sem tanultam'. persze a hölgynek az van a fejében, hogy mivel ő a tanár ezért mindenben neki van igaza, de azért előjön azzal is hogy áh, ő is volt kamasz... és ott az angol nyelvviszga... a tanárnő mindenkit küldeni akar, de gergő (ugyanaz aakit felül említettem) mondta többször is, hogy ő nem akarja letenni, mert a gimi ahova megy, oda nem kell és olyan munkát akar, ahova szintén nem kell külön nyelv. de őkegyelme szerint AKKORIS LEFOGYJA MINDENKI TENNI A NYELVVIZSGÁT! Zsófi néni sem volt a legjobb angol tanár, jól tanított, de ő kedves volt hozzánk és segítőkész is volt... :'(
2012. okt. 10. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog,akinek szimpi a pofája az jó,aki meg nem az kaparhat,tanulhat amennyit akar úgyse lesz jobb kettes-hármastól.majd rádöbbensz erre amikor elvégzed a középiskolát és bekerülsz a felsőoktatásba.egyébként ha közfelháborodást vált ki egy tanár,lehet kérvényezni a tanárcserét,csak ez nehéz és irtó ciki folyamat,főleg az osztályfőnöknek aki nem akar kib@szni a kollegával.
2012. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!