Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám fejleszteni a...

Hogy tudnám fejleszteni a helyesírásom?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8. osztályos és egy picit leromlott a helyesírásom.Első osztálytól kezdve szinte mindig hibátlanul le tudtam írni a tollbamondásokat és majdnem mindig ötös lett. Hetedik év végén becsúszott egy HÁRMAS!!! tollbamondás. Majdnem sírva fakadtam, amikor megláttam,hogy miket rontottam. Ma kaptam ki a tollbamondást amit írtam, és épp,hogy csak négyes lett. Szeretném valahogy 'fejleszteni' a helyesírásom,de nem tudom, hogy hogyan. Légyszíves írjatok ötleteket vagy tippeket. Előre is nagyon köszönöm!

14/l


2012. okt. 8. 22:23
 1/5 doryka1234 válasza:
Olvass! Sok olvasás segíthet ezen!!!!
2012. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasás. Illetve próbálj meg facebookon meg msn-en (ha használod) a szavakat teljes alakjukban kiírni. Hidd el, ezeket a "szemetek" rettentően rontják a helyesírást.
2012. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket.
2012. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Ennyi idős korodban elmondhatod magadról, hogy százszor jobb a helyesírásod, mint egy halom olyan emberé, akik egyetemre járnak. Az meg külön piros pont, hogy törődsz is vele, csak így tovább! Olvass sokat, lehetőleg könyveket :)
2012. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. okt. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!