Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek először osztályfőn...

Most leszek először osztályfőnök,5-es osztályt kapok. Nagyon szeretném ha jó lenne közöttünk a kapcsolat. Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék diákok véleményének is.
2009. aug. 4. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
HA EZT KÉRDEZNED KELL AKKOR NEM SOK REMÉNY VAN...
2009. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Diák vagyok:) Mi nem voltunk jóban az osztályfőnökkel, mert sosem tudott semmiről, nem állt ki mellettünk, ha csináltunk vmi diákcsínyt, ahelyett, h csillapította volna a dolgot, még jobban felfújta...

Szóval szerintem ezeket kerüld:) Legyél megértő, de azért ne hagyd elkanászodni őket:D Ha vki túl engedékeny, akkor a diákok mindig átverik és a háta mögött röhögnek:S

2009. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb nekem is ezeket a hibákat követi el a középiskolás ofőm, aki pályakezdő...Szerintem se ess bele ezekbe :)
2009. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én osztályfőnököm 5 év után a nevemet még mindig nem tudja. Ez azért elég gáz. Az osztály nagyrészének semmi kapcsolata nincs vele. Szóval ha nem is mindenkivel kell majdnem havernak lenned, de azért alap dolgokat jó ha tud az ember a diákjairól.
2009. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szervezz sok közös programot, ez az osztályközösséget is erősíti. Kirándulások, játékdélutánok, labdajátékok, vetélkedők, mozi...Tehát legyen sok közös élményetek. Ahova engednek, oda menj el családlátogatásra, de ne erőltesd, ahol olyanok a viszonyok, hogy nem szívesen látnak.
2009. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen szervezz közösségi programokat. Minél többet. Ne hagyd, hogy klikkesedjen az osztály, de azt se hagyd, hogy kibeszéljék egymást egymás háta mögött. Mindig próbálj meg mellettük lenni, ha valakinek valamilyen problémája van, vagy látod, hogy lemaradt, esetleg anyagilag nem engedhet meg magának, akkor azt diszkréten beszéld meg vele, soha ne alázd meg.

Valószínű, hogy az osztályban lesznek jófejkedő gyerekek, velük már az elején tisztázd, hogy ki a "főnök", mert elfajulhatnak a dolgok. Vigyázz rájuk nagyon. Hidd el 8. végére mindenkit személyes jóbarátodként fogsz kezelni.

2009. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászolásokat! Ha esetleg van valakinek valami más ötlete a témában, azt továbbra is várom!
2009. aug. 8. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
tanuld meg a neveiket előre fénykép alapján. az hatásos kezdet lesz.. aztán csak arra figyelj, hogy következetes legyél velük
2009. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A mi ofőnk is most kapott először 5.osztályt legalábbis azt hiszem.Minden jól ment, jófej,vicces,szigorú és kedves volt...De vki fenyegető e-mail-eket küldött neki pletykákkal fűszererezve.Rólam is írtak azt h, járok egy fiúval.Ő elhitte.Amikor azzal a fiúval összevesztem rajzóra volt(ő a rajz tanár) tök renedesen meg kérdezte h, mi baj van meg stb...De az e-mail-be az is benne volt,hogy vkinek már megjött.Aztán felvilágosító lányoknak, fiúknak Védőnővel fiúknak,lányoknak.Persze nekem jött meg de nem rólam írtak mert én csak késöbb mondatm el bárkinek is.Mivel az of elmondta h mivolt a levélbe, minden fiú ezen röhögött.Mivel rólam megtudták nagy részük ezzel piszkált.Kb itt cseszte el.Remélem nem késő.Mert mi se bírtuk a felvilágosítót az ofal.
2010. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-es vagyok és nekem van a legjobb ofőm a világon.(Szerintem.) Nagyon kedves de azért kellően szigorú. Elmegyünk moziba, voltunk a Dínó parka(győri vagyok), szervezett nekünk családi napot ahol családi vetélkedő is volt. Nagyon szeretem én is meg az osztály is.
2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!