Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom mi legyek?

Egyszerűen nem tudom mi legyek?

Figyelt kérdés

sziasztok!:) köszi szépen előre is ha elolvassa valaki és válaszol is ^^ szóval egy 17 éves lány vagyok, gimis. Nagyon szeretek videókat szerkeszteni, képeket szerkeszteni(fotó manipuláció) és szívesen fotózok.. nem neveztem eddig semmilyen versenyen, de van média óránk és a tanár mondta nekem és egy bnőmnek hogy hozzuk el a fotóinkat, mert ő tud versenyekről. megnézte mondta hogy jók és ne hagyjam abba.. utána amikor vége lett az órának a bnőm mondta h neki mondta h küldje el pár képét emailben is amit együtt kiválasztottak, hogy majd küldi versenyre. Nem hiszem hogy sokkal jobb képei lennének az enyémnél, de igazán szíven ütött. nem hiszem hogy olyan rosszak hogy nekem nem szólt volna.. szóval vhogy totálisan elment a kedvem a fotózástól még anyukám is azt mondta h annak a bnőmnek kreatívabbak a képei mint nekem egy kicsivel.. és fotozz.hu-ra is feltettem sokan dícsértek de sok volt (volt pár bunkó is) kritika, és undorító amit ott az emberek művelnek..én nem vagyok képes ennyire elemezni egy képet h milyen objektívvel volt kivan égve a fotó stb.. régebben rajzoltam de egy másik bnőm annyira profi az én rajzaim alig hasonlítanak azt is abbahagytam. Egyszerűen nem tudom hogy mihhez kezdjek, annyira úgy képzeltem hogy vmi média szakon lévő dologgal fogok foglalkozni.. nagyon gondolkodtam még a video klip rendezésen, hiszen manapság fotósokból is tucat van.. de mit gondoltok? imádok kitalálni dolgokat hogyan lehetne 1-1 számot klipben megvalósítani, amit klip nélkül hallok.. mennyit kereshet egy video klip rendező?

köszi:)


2012. szept. 26. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves 17 éves lány.:) Én azt mondom, hogy minden kritika építő, ha úgy fogod fel. Egyrészt nem számít, ha nem kérte el a képeidet. Te attól még jelentkezhetsz különböző versenyekre. Rajzokkal is. Ne másokhoz hasonlítsd magad, az sosem jó, akkor soha nem fogsz előrébb jutni. Ha meg valaki elmondja a véleményét, ami teszem azt negatív, akkor gondolkodj el rajta és próbálj meg egyre jobb lenni. A profik is ezt teszik. A klip rendezés sem rossz ötlet, de ha már itt tartunk, ott is fogsz negatív kritikákat kapni. Nem szabad feladni. Legyél kitartó és minden sikerülni fog. Elindulhatnál azon a vonalon is amúgy. Ha szeretsz ilyen dolgokat csinálni és alkalmad is van rá, akkor hajrá, valósítsd meg, de csak akkor, ha nem hátrálsz vissza az első negatív kritikától. Tudod: ami nem öl meg, az megerősít.;) Sok sikert.:)
2012. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)) ment a zöld kéz!

nem szeretnék fotós lenni, csak max mellék állásban alkalmakon mert manapság nem lehet egy lábon megállni

2012. szept. 28. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a BKF-et, csomó művészeti képzésük van, hátha ahogy olvasgatod őket, rájössz, hogy mi érdekel a leginkább, vagy merre szeretnél elindulni.

[link]

2012. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. okt. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!