Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg a...

Hogyan szerethetném meg a tanulást?

Figyelt kérdés
hogy ne kényszerből tanuljak..
2012. szept. 9. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Már mért tanulnál kényszerből. ha nem tanulsz akkor mehetsz csövesnek kb. mert mindenhez kell tanulni, még a 8 általános elvégzéséhez is, gimihez, szakmához...
2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem igazán lehet megszeretni, max kialakíthatsz olyan tanulási módszert, ami neked a legkényelmesebb. Azt fogod szívesen tanulni, ami érdekel. Én szeretem a kémiát, érdekel is, ezért szívesen tanulom, sőt többet is tanulok mint ami kell. De például utálom a történelmet, ezért csak kinszenvedve tudom valahogy megtanulni.
2012. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tanuld amit szeretsz, célod van vele és ami tudod, hogy kelleni fog az életed során. Tanulj tudatosan...nem kell mindenből jónak lenni meg napi több órát tanulni minden tantárgyat.

Olyan meg biztos van amit szeretsz.

Ha reál beállítottságú vagy és teher neked mondjuk az irodalom tanulása akkor hanyagold, 2-3 as legyen meg, maradék időt fordítsd arra aminek tényleges hasznát veszed majd, pl. nyelvek, készségek, tájékozottság.

2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!