Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi 10 óra tanulás elég...

Napi 10 óra tanulás elég arra, hogy legalább 90%-os biológia emelt érettségit írjak?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapig értem. Mert ennél többre már nem vagyok képes, de ha nagyon muszáj, akkor esetleg mégis...
2012. szept. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehetetlen napi 10 órát tanulni. 1 iskolába jársz, 2 ha 2-kor vége is, akkor is hajnal lenne mire letelne a 10 óra. hétvégén megoldható, de hétközbe nem.
2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért nem megoldható mert suliba jár, hanem azért is, mert lehetetlen ugyanolyan intenzitással koncentrálni a tanulásra 10 óráig egyfolytában. Ne csak 2 és fél hónappal előtte kapj észbe, hogy vizsga van.
2012. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem járok már iskolába, halasztok 1 évet, mert nem vettek fel. Már tettem egy biológia emeltet, csak nem készültem rá külön, középiskolai háttértudással lett 72%. Most csak erre kell koncentrálnom.
2012. szept. 4. 20:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem tervezem a 10 órát, hanem már csinálom, csak kérdezem, hogy elég-e.
2012. szept. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!