Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az törvényes, hogy egy iskoláb...

Az törvényes, hogy egy iskolában nem lehet kimenni szünetben? Már nagykorú vagyok!

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy OKJ-s tanfolyamra, és szünetekben nem mindig engednek ki minket az udvarra. Pedig beiratkozáskor direkt rákérdeztem, azt mondták szabadom jöhetek-mehetek amikor akarok. Klausztrofóbiám van, mikor mondták hogy nem engednek ki majdnem rám tört a sírógörcs, és elkezdett remegni a kezem... Ilyenkor mi van?

2012. szept. 4. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az udvarra kötelesek kiengedni. Kimenni az iskolaépületből az utcára nem lehet, akkor sem, ha betöltötted a 18at. Bár eddig úgy tudtam, ez csak a általános/középiskolákban van így.
2012. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az udvarról az utcára kimenni itt sima ügy, lehet hogy nem lehetne, de így van.

És én is úgy tudom, hogy ki kell, hogy engedjenek, de ezt ők nem így látják. Nagy "antidohányos" intézmény, csak azt nem értik meg, hogy hogyha nem engedik ki a dohányosokat, akkor a mosdókban van olyan füst, hogy vágni lehet.

Komolyan börtönben érzem magam... Nem tudom milyen fő-fő embernek kellene szólni, meg hánynak, hogy egyáltalán meghallgassák a panaszom és csináljanak valamit. De ez így nem kóser, már azt mondtam hogy én kiszaladok és vissza se jövök. Még órán sem múlik el az a rossz érzés. Nagyon megnyugtatna ha olyan tudatban lehetnék, hogy bármikor ki vagy elmehetek.

2012. szept. 4. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
irass papírt a szüleiddel szerintem!
2012. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem törvényes :S osztály diákönkormányzati tagja javaslatot kéne, hogy tegyen szerintem, hogy tanári felügyelettel ki lehessen menni.
2012. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus! OKJ -n már nem is működik a Dök! :S Akkor menj az igazgatóhoz vagy helyetteshez szerintem, vagy ha nem nappalis vagy, napközben vmikor telefonálj be
2012. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy írj kérvényt!

(megint én)

2012. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anyámnak kell írnia valamit, hogy kimehessek szünetben.

Azóta csak rosszabb a helyzet. Ma egy szünetben sem engedtek ki, és mikor a sírás küszöbén kértem az osztályfőnökömet hogy juttasson ki, nagyon kedvesen elmondta, hogy nem tud mit csinálni és ennyi. :) Lehet, hogy kiiratkozok, még egy ilyen napot nem bírok ki.

2012. szept. 6. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.. Esetleg keress egy nyugodt folyosót és menj oda és nyiss ablakot.Vagy a teremben nyiss ablakot.Melyik ez a suli már kiváncsi vagyok..
2012. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsombor16 válasza:
Van tanár a családomba ha 18 elmultál bárhova jársz ki kell hogy engedjenek bárhova ha nem engednek én 16 vagyok tuti agyonverném a portást ha nem enged
2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!