Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetem fel önéletr...

Hogyan tüntethetem fel önéletrajzomban a befejezett, de még le nem zárt egyetemi tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
A most következő őszi félévben szeretnék lediplomázni, tárgyam már nem maradt hátra az egyetemen, tehát abszolváltam. Szóval be sem kell már járnom, mindenem megvan, csak a záróvizsga van még. Addig is munkát szeretnék vállalni, állítom össze a pályázati anyagom. Szerencsére van egyéb végzettségem is és szerencsére van mit írnom az önéletrajzba. Kérdésem arra vonatkozik, egészen pontosan és hivatalosan hogyan írhatom bele önéletrajzomba a jelenlegi egyetemi tanulmányomat ebben a formában? Elvégre még nem tüntethetem fel teljesen elvégzettként. Mi ennek az elfogadott módja és hogyan tüntethetem fel illetve hogyan kell feltüntetni a jelenlegi helyzetében az önéletrajzomban? Előre is köszönöm a segítő, éíptő jellegű válaszokat. Köszönöm.
2012. szept. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Folyamatban

Várható befejezés: xx év xx hó

Valami ilyesmi szerintem. Persze szépen formázva illesztve a többi szöveghez. Pl:


2004/09- 2008/06 Kutya és Macska Egyetem

Kutya és Macska gondozási Kar

Kutyaápoló BSc diploma


2008/09- Állatorvosi Egyetem

Gerinces állat Kar

Állatápoló asszisztens BSc szak

Folyamatban, várható végzés ideje: 2013/02. hó

2012. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy szétcsúszik...
2012. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm a segítséget. Én úgy írtam ebben a formátumban, hogy:

évszám - szak megnevezése - egyetem neve - város

Főbb tantárgyak: blabla (tanulmányaim kis részletezése kulcsszavakban)

És ide alá a végére jöhet a folyamatban, várható befejezés, igaz?

2012. szept. 3. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a végére mehet.
2012. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan úgy néz ki a séma, ahogy az előbb írtam:


- évszám, szak, egyetem, város

- szakirány, specializáció megnevezése

- főbb tantárgyak című menüpont (kis részletezés)

- s akkor alá ide írom hogy folyamatban


Nagyon köszönöm a segítséget! :)

2012. szept. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!