Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a felelést elsőkén...

Szerintetek a felelést elsőként kezdeni jobb, vagy pedig a végére halogatni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre! :D

2012. aug. 29. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodtam kölyökfejjel:D:D:D mindig imádkoztam, h ne engem hívjon ki, de így 20 évesen már a legelső alkalommal amikor feleltet a tanár jelentkeznék és letudnám minél hamarabb és az elkövetkezendő 3-4 órára is tanulnék azért nehogy megszívjam. Ha ez megvan sztem egy ideig nyugton van az ember nem kell stresszelnie
2012. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én utoljára szeretek felelni.. de szívás mert a névsor elején vagyok.. a legelső.. szóval szopás.. de pótvizsgán az utolsó voltam és valahogy nyugodtabb voltam mintha az első lettem volna
2012. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek hamar túl lenni rajta, meg az elején még nincs összehasonlítási alap, ha mondjuk egy zseni után jönnék én, akkor biztos rosszabb jegyet kapnék. Egyébként idén nekem ez matek vizsgán nagyon bejött, elsőnek jelentkeztem, így kiválaszthattam a jobb fej tanárt, még neki sem volt elege mindenkiből és kb 10 perc után kaptam egy ötöst (a tudásom szerintem valahol 3-4 között volt reálisan nézve). Délután meg már sorban buktatták az embereket.
2012. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem versfelmondásnál jobb az első lenni,míg egy matek felelésnél inkább második,vagy harmadik.Legutoljára matekból 9.év elején feleltem,mert a tanár 2 krétát kért és borzasztó allergiás volt rá,hogy nem volt két egész krétája,hanem csak egy!XDD De azóta jóba vagyok azzal a tanárnővel is,csak ő már elment az iskolából:( Féltem tőle először,rendesen besz*ratott,aztán megszerettük.

Tanárfüggő az egész feleléses dolog is!


17/L

2012. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!