Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt kérelmezni?...

Lehetséges ezt kérelmezni? (átsorolás)

Figyelt kérdés

Lehetséges olyan, hogy újoncként, tehát még nem voltam beiratkozni, átsorolási kérelmet adjak be az iskolába? Levelezőről nappali államira. Mert ha mondjuk nem jelentkeztek annyian, ahány helyet meghírdettek...

Lehet hogy nagy hülyeség... :D Köszi szépen!


2012. aug. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban nagy hülyeség:)
2012. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem megjelölted az államit is jelentkezéskor, tehát oda nem vettek fel. Biztos, hogy jelentkeztek annyian. ahány helyet meghirdettek, hiszen ha nem, Téged is felvettek volna, pontosabban mindenkit, aki oda jelentkezett.
2012. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy nem jelöltem meg... valami bekattant... :D a pontom pedig simán meglett volna. elszúrtam, már mind1. :/
2012. aug. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!