Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!24 éves srác vagyok és nem tudok elhelyezkedni.A sulit abba kellett hagynom bizonyos okok miatt, tehát csak 10 osztályom van.Dolgozni szeretnék, de érettségivel és végzettséggel is nehéz munkát találni.Ti mit tennétek ilyen kétésgbeejtő helyzetben?

2012. aug. 19. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le az érettségit?
2012. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most szeptembertől indulnak tanfolyamok, válassz ki 1 számodra neked tetszőt, és indulj el.

Esetleg ha van még nincs jogsid rakj le egy targonca vizsgát, vagy tehergépjárműre

Akinek van jogsija az sokat nyom a lattba, én 20éves vagyok most júliusban végeztem, de pályakezdő vagyok és emiatt nem tudok a szakmámban tevékenykedni.


Én is a jogsi mellett döntöttem, úgy már elfogok tudni indulni

2012. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen éppen ezen gondolkodom,hogy az érettségit kellene letennem,de avval sajnos nem keresek pénzt,de valószínűleg ez a megoldás lesz.A jogosítványt majd le akarom tenni,de jelen pillanatban nem vagyok olyan anyagi helyzetben. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 19. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy csomó okj amit 10. osztállyal el lehet végezni, ezen kívül a jogsi jó ötlet illetve a nyelvel is nagy előnyre tehetsz szert. Sok sikert!
2012. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. aug. 19. 20:02
 6/6 anonim válasza:
Regisztrálj a munkaügyinél mindenképpen, majd jelentkezz tanfolyamra.Sok a fiúknak, férfiaknak való szakma.Targoncárnak elmenni nem is rossz ütlet, ahoyg írták felettem.Vagy bármilyen más jogsi, illetve vannak félbehagyott tanulmányokkal rendelkező embereknek érettségire felkészítő tanfoylamok..Mindenképppen ezt próbáld meg, másképpen egész biztos, hogy ha lesz is munkád, nem fogsz túl sokat keresni.Érettségi vagy egy jó kis szakma(cukrász, asztalos..) fontos lenne, hogy legyen biztos jövőd, legalábbis hogy lehessen.Ez persze függ az államtól is, a mai helyzettől ami a munka világát illeti.Egyébként sajnos így mindenhol azt mondják rád, csak az önéletrajzos alapján, hogy alulképzett, tanulatlan.Csak gondolj bele, hogy már egy takarítónak feltétel az érettségi, de már behozták vagy akarják, hogy szakképesítésként tanítsák(vagyi anyagok ismeret stb..) és a munkaügyiban is vannak már iylen képzések.Gondolom te nem takaríó akarsz lennni, vagy kőműves segéd egy életen át??Ezt jó indulatból írom.Menj munkaügyibe, vagy kiküldenek vagy menj tanfolyamra és arra még pénzt is kapsz.Sok szerencsét!
2012. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!