Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz egy pótvizsga?

Nagyon nehéz egy pótvizsga?

Figyelt kérdés
Megbuktam 7. osztályban (tudom, elég ciki) biológiából meg fizikából. Egész nyáron tanultam de még mindig félek a pótvizsgától... Nagyon nehéz lesz? A tanárok ilyenkor együtt működnek vagy nem? Minden választ nagyon szépen köszönöm!

2012. aug. 18. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Tanártól függ, hogy együttműködik-e vagy sem.

Szerintem nem túl nehéz, pláne a 7-es anyagból és úgy, hogy egész nyáron tanultál.

2012. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy azért buktál meg, mert tényleg nehéznek találtad/nem értetted a tananyagot, vagy azért mert egyszerűen sz.rtál rá.

Én ált. Isk. felsőben szinte minden évben buktam, mert egyáltalán nem törődtem a tanulmányaimmal. Még nyáron sem nyitottam ki a könyveket, hogy legalább átnézzem a pótvizsga előtt. És mégis mindig átmentem.

Általában minden tanár lazán veszi, rendesek szoktak lenni. Kivéve ha olyan tanárról van szó, aki egyébként is pikkel rád.

2012. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem nehezek,főleg ha sokat tanultál rá.Ha a tanár látja hogy tettél érte,átfog engedni ne aggódj.
2012. aug. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes válasz jó és biztató:) Köszönöm
2012. aug. 20. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2012. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól ment:D Fizika 4es, Biológiából 2:)
2012. aug. 31. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!