Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan miben nem elég...

Pontosan miben nem elég részletes a Lénárd féle bioszkönyv?

Figyelt kérdés
Emelt szintre mennék bioszból májusban, már most el akarom kezdeni a készülést, mert csak a kiváló eredmény megfelelő számomra.(2011-ben érettségiztem, de igazából most döntöttem el, hogy mit akarok.) Viszont az anyagi lehetőségek nagyon szűkösek, úgyhogy kétszer is meg kell gondolnom, hogy mit veszek meg. A Szerényi féle nagy zöld feladatgyűjteményt mindenképp meg fogom venni, és azt úgy tervezem, hogy meg is csinálom az egészet. Nyilván utána veszek olyan könyvet is, amiben már direkt próbaérettségi feladatsorok vannak. Gimiben viszont a Lénárd féle könyvből tanultunk, arra viszont azt mondják nem elég részletes, csak a mozaikos. Melyik témakörök nem elég részletesek benne? Mert akkor esetleg csak azokat lefénymásolnám. Vagy van esetleg a neten olyan jó kis (ingyenes!)oldal, ahol kellő részletességgel fent van, ami a Lénárd-ban esetleg nem elég részletes, de kellhet? Vagy nem úszom meg, hogy megvegyem mindhárom gimis évfolyam mozaikos könyvét?
2012. aug. 10. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:
A "szűkösek az anyagi lehetőségek" alatt azt értem, hogy volt már rá példa, hogy hó végén meg kellett gondolni, hogy hány szelet kenyeret eszünk reggelire. De engem nem érdekel, én 2013-tól orvosira járok. PONT. Akkor is, ha hupilila varanygyosbékák potyognak az égből, és kitör a Yellowstone. Ha a hajléktalanszálón fogok tanulni, akkor ott.
2012. aug. 10. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 két könyvet ajánlottak. Májusban megyek biosz emeltre.

[link]

[link]

Sok sikert!

2012. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hova valósi vagy?

Nekem van pár biológia könyvem (emelteztem belőle anno), és ha másnak szüksége van rá, szívesen megválok tőlük.


Egyébként a Lénárd egyszerűen kevés. Nagyjából minden kevés benne:D Talán csak a biokémia része jó, azt csak abból sikerült megértenem.


De tényleg írj egy privit, és összehozunk vmit:)

2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Debreceni vagyok. Érdekes eddig pont azt hallottam, hogy a biokémia részét húzták leginkább le a Lénárd félének...
2012. aug. 12. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!