Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok az Iff informatikáról?

Mit tudtok az Iff informatikáról?

Figyelt kérdés

A hölgy telefonon keresett meg, és én elég sok információt mondtam neki amit nemkelet volna (akkor keltem fel).

Azóta folyamatosan hívogat pedig mondtam neki h még meggondolom, tudtok valamit erről a képzésről, és miért ilyen agresszívak?



2012. aug. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a weboldalukat, semmi extra.

Ha érdekel és olcsó, akkor hajrá, csak nem lehúzás annyira.

2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na hát azt halottam h régen 2f iskola volt és ezt találtam róla [link]

2. válaszoló te valami támogatójuk vagy nem?

2012. aug. 11. 03:34
 4/6 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátennék hogy a nő 10x hivot fel tegnap pedig mind a 10x kinyomtam, miért ilyen agresszívak ? legközelebb elküldöm a ku..@ anyjába ha még egyszer felhív.
2012. aug. 11. 03:37
 5/6 anonim ***** válasza:

"2. válaszoló te valami támogatójuk vagy nem?"


Te kérdeztél, én megnéztem kicsit az oldalukat szakmai szemmel, hogy mi van kint és maga az oldal mennyire van összerakva.

Mivel nincs összegányolva annyira, mint a legtöbb hasonló oldal, ebből lehet arra következtetni, hogy talán annyira nem szar.


Árat nem néztem és ha megfigyeled azt írtam, hogy "Ha érdekel és olcsó".


Amúgy pedig már bocs, de azt meg lehet érteni, hogy keresnek, ha azt mondtad, hogy meggondolod.

Nem áll sokból, vedd fel a telefont és mondd, hogy nem. Akkor talán nem fognak 10x hívni egy nap nem?

2012. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Szintézisnél (informatikai cég) pl. elfogadják az IFF-es bizonyítványt (tapasztalat). Aki dolgozni akar, érdemes körbe néznie és nyomulni a cégekhez, előbb utóbb bejön.
2013. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!