Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon fogok tanulni...

Magyarországon fogok tanulni milyen mobilszolgáltatót válasszak külföldi hívásokra (Szlovákia)?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbb ár legyen. Köszi.

2012. aug. 8. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a Telenor: [link]

De én nem értek hozzá. :D

2012. aug. 8. 22:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nem tudok segíteni, végig kellene nyálazni a telenor, a vodafone és a t-mobile honlapját, amit most passzolnék, te is megteheted ha gondolod. Csupán az jutott eszembe, hogy neted gondolom mindenképpen lesz. Az otthoniaknak nincs? Kétségkívül a legolcsóbb megoldás az lenne, ha megbeszélt időpontban skype-on tartanátok a kapcsolatot. Ettől még persze jól jön, ha beszerzel egy magyar kártyát.
2012. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a családdal a skype a legolcsóbb. a haveroknak, csoptársaknak stb érdemes fenntartani a legolcsóbb szolgáltatót...
2012. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltunk, de ha valami fontos akkor hívni kell. Meg kollégiumba fogok járni nem tudom hogy lesz a nettel. Mindenkinek saját vezeték van, vagy 2-3 diáknak 1 vezetékes net. Igen átnéztem a Telenor a legolcsóbb.
2012. aug. 8. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Ritkán van hogy emberenként lenne csatlakozás de egy switchel vagy routerrel ez könnyen megoldható.

Nálunk 100 megabit jutott egy emberre... :D

2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy vezeték van csak, akkor is megszokták oldani, egy (megnem mondom mi a neve, mert informatikai analfabéta vagyok) ELOSZTÓVAL (:D) a netet, hogy mindenkinek legyen. :) Nálunk minden szoba összedobott rá, fejenkét 1500-2000 forint volt és az jó végig a 3-4 vagy több évre, szóval ezen nem kell aggódni.

Olyan is volt, hogy 3-4 egymás melletti szoba fogott össze és wifist vettek, így még kevesebbe került, mert több felé oszlott. Emiatt nem kell aggódni, nethez fogsz jutni! :) Ha eleinte nem is lesz csak egy vezeték, akkor is megosztjátok és 10 percre biztosan odajutsz naponta, hogy tudj az otthoniakkal dumálni. Általában megértőek ilyenekben a szobatársak.

Egyik barátnőm is így telefonált haza mindig, sokszor ahogy beszélgettünk a szobában, anyukája is hallotta és a végén hatalmas konferencia hülyülések lettek belőle. :) Jófej volt a kedves mama na! :D

Telenor amúgy jó, nekem az van, de a belföldi hívásra nem kifejezetten number 1 sajnos.

2012. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszike :D wifi tilos, tehát marad az elosztó.
2012. aug. 8. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:
postan lehet kapni vmi kartyat, aminek a szamat meg a kodjat bepotyogod a telodba, es minimalis osszegert beszelsz kulfoldre (vonalasra legalabbis). Vmi sarga szinu a kartya, nem talalom meg most a neten, de en is ezzel szoktam noverem hivni, aki kulfoldon dolgozik, vagy marad a Skype
2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a skype nem rossz, elején még nem lesz mindenkinek külön addig marad a telefon vagy gyorsan skype.
2012. aug. 9. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy switch beszerzése 1 óránál többet nem vesz igénybe, összerakni meg 3 perc :D Ha 3-an lesztek akkor 4 UTP kábel kell egy az alj és a switch közé a többi az embereknek.
2012. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!