Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki építész-mér...

Van itt olyan, aki építész-mérnöki karra vagy biologiára ment tovább egyetemre?

Figyelt kérdés
Elmondanátok,hogy miből csináltatok faktot, szeretitek-e?:) Megbántátok,hogy odamentetek-e, mik a legfőbb feladataitok,amiket csináltok? Mi az ami a legnehezebb benne? És,hogy szerintetek merre fogtok tudni elhelyezkedni majd!? :) Köszönöm szépen!:)
2012. aug. 7. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

én építészmérnökire mentem

matek+fizika emelt faktra jártam. az elején a matek volt a jobb 2 év múlva mér a fizikáért rajongtam.

nem bántam meg semmit. főként az emelt szintű érettségire készültünk fel a témaköröket átnéztük+ gyakoroltunk+ feleltünk.

a legnehezebb az volt hogy addig abszolút nem tanultam ilyen szinten és nehéz volt hozzászokni (fél év kellett nekem matekhoz..fizikához 1 év... de belejöttem )

ha ezt választod akkor az építőiparban fogsz tudni elhelyezkedni de ha kiegészíted a diplomádat közgazdász végzettséggel arany életed lehet.. a kulcsszó a több lábon állás. manapság nem elég egyvalamihez érteni...


biológiáról nem tudok nyilatkozni én azt is szerettem de nem akartam orvos lenni :D

2012. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!