Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem Neptun...

A Debreceni Egyetem Neptun rendszerégen hol tudok bejelentkezni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt próbáltam, de nem találom. Léci segítsetek, nagyon fontos lenne.


2012. aug. 5. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem neked találták ki az egyetemet, ne is iratkozz be
2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van baj...
2012. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de egy egyetemen ennél egy kicsit életrevalóbbnak kellene lenned. Ott senki nem fog veled foglalkozni...


Tessék, most az egyszer. :


[link]

2012. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kapjátok be akkor. Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni ha problémám van. Kommenteket nem kértem hozzá.
2012. aug. 6. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
előbb csinálnod kell egy hálózati azonosítót. Ezen az oldalon: www.directory.unideb.hu .És az itt csinált azonosítóddal tudsz belépni. De ha elolvastad volna pontosan a papírokat, vagy a kapott tájékoztató cd-t átnézted volna magad is rájöttél volna. Minden le van írva részletesen, nézegesd!
2012. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kapjátok be akkor."


Te meg nyald ki a se.ggem szarás után bő nyállal. Na?


Ez egy kérdezős oldal, ahol a tahókon kívül mindenki megköszöni ha segítséget kap.

Nyomoronc. Hamar kiszórnak majd egyetemről nem kell aggódnod, hogy sokáig ilyen gondjaid lesznek.

2012. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem tudok segíteni. De itt mindenki csak bunkón tud válaszolni. Ez tapasztalat. Ne foglalkozz velük. Nagy az Isten állatkertje és kicsi a kerítés. Ja és le lehet pontozni, különösebben nem érdekel.
2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a válaszadók indokolatlanul bunkók. A kérdés volt eleve felesleges. Én is oda jelentkeztem és a csatolt papírokon és a CD-n minden szóról szóra le van írva, hogy előbb hálózati azonosítót kell csinálni, nem egyből a neptunnak rohanni. Rá kell szánni az időt és mindent elolvasni akár többször is, hogy értelmezze. Ennyi
2012. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!