Milyen füzetet vegyek?

Figyelt kérdés
Most leszek 7.-es,és nálunk ilyenkor jönnek az új tantárgyak. Azt szeretném kérdezni,hogy biológiára,kémiára,fizikára,földrajzra és etikára milyen füzet lenne a legelőnyösebb?(vonalas,sima..)

2012. aug. 4. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Biosz: vonalas/sima

Kémia, fizika: négyzethálós

Föci: vonalas/sima

Etika: nem kell semmi (na jó, viccet félretéve maximum vonalas :-) )


De mindegyiket olyannak választod, amilyennek csak akarod, a kutya nem fog szólni érte.

2012. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2012. aug. 4. 19:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyit még meg tudnál mondani,hogy kémiából meg a fizikából kb mennyit fogunk írni? Mert ha sokat,akkor kettőt vagy hármat veszek...
2012. aug. 4. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
7. osztályban 1-1 füzet szerintem bőven elég lesz mindkét tárgyhoz. :-)
2012. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2012. aug. 4. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Én anno 7.-ben kémiára és fizikára A4-es füzetet vettem, mert azt mondták a tanárok, hogy előnyösebb az. Valóban így volt, legalább egy füzetben volt az egész éves anyag. Szerintem várd meg az első órákat, a tanárok szerintem el fogják mondani, hogy szerintük milyen füzetet érdemes használni.


Én egyébként bioszra sima füzetet használtam, mert sokat rajzoltunk, de tettem alá vonalvezetőt, hogy valamennyire egyenesen írjak. Kémiára is sima füzetet vettem, mert ezt ajánlotta a tanárnő, fizikára kockásat, mert sokat számoltunk. Földrajzra nem emlékszem milyet vettem, etikára pedig vonalasat, mert azt szeretem a legjobban. :)

2012. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2012. aug. 5. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
majd a tanárnéni biztos elmondja első órán, hogy milyet kér. ha nem mond semmit, akkor meg amilyet akarsz.
2012. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske:)
2012. aug. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!