Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány igénylés,...

Diákigazolvány igénylés, egyetem. Most akkor hogy van?

Figyelt kérdés
Annyi féle verziót hallok erről... van, aki azt mondja, h be kell menni az okmányirodába és ott igényelni, van aki azt, hogy majd beiratkozáskor a tanulmányi osztályon igényelni és onnan kell papírt vinni az okmányirodába... a levélben pedig egy szó sem volt erről, amit kaptam a sulitól. Akkor most??
2012. aug. 3. 18:27
 1/4 anonim válasza:
82%

[link]


Azaz:


Bemész az okmányirodába,megmondod egyetemhez akarsz diákot csináltatni ott kapsz egy időpontot,visszamész,csinálnak rólad egy képet és egy aláírás képet,és kapsz egy NEK azonosítót.


Utána interneten belépsz, NEPTUN rendszer,ügyintézés/diákigazolvány igénylés menüpont,

ott igénylés elindítása.


Az igényléshez szükségem sorszámhoz az egyetemi ügyfélszolgálati központban kérhető igénylőlap sorszámát kell írni.


Folyamatonként előjön egy Pénzügyek/Befizetés menüpont,ott kell befizetni az 1400ftot.


Utána az elkészült diákot kipostázták,amit szintén az ügyfélszolgálaton beiratkozást követően tudod érvényesíteni.

2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 4. 14:45
 3/4 anonim válasza:
Nincs mit én is most járkálok utána :)
2012. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Most vettek fel az egyetemre, és kaptam tájékoztatást a diákigazolvány igényléséről, de a sorszám részről semmit...

Tehát, be kell mennem az egyetem ügyfélszolgálatához és igényelnem kell a diákigazolványt és kapok egy papírt, amivel ez megoldható, vagy majd a beiratkozás keretein belül oldják ezt meg, mert nekem a levelükből ez jött le.

2012. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!