Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik ELTE kollégiumot...

Melyik ELTE kollégiumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2012. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csatlakozom ...
2012. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól függ h melyik karára jársz, mit vársz mitől tartasz jónak egy kolit. Elöljáróban annyit, hogy minden ELTE koli 9 ezer foritnba kerül kivétel KCSSK ( Kőrösi CSoma Sándor Kollégium) de ott csak ketten laktok egy szobában és csak ott van külön minden szobához fürdő,wc (amivel szomszéd szoba 2 lakójával osztoztok). EZ a koli most lett felújítva, ezért ilyen drága. Többiben ált 3-4en laktok folyósonként van fürdő,wc.

SZóval mondd, h mi élvez nálad elsőbbséget mi alapján döntenél és akkor úgy válaszolok majd

2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
konkrétumot írok én akkor: nekem egy netes melóm van (távmunka), és eléggé zavarna a háttérzaj. a kérdésem tehát, van-e olyan koli ezek közül, ahol így órákra félre lehet vonulni egy csendes helyre (ill. kétfős szobában megvalósítható a nyugodt munka)? Ezek - Kőrösi, Ajtósi Dürer - mennyire csendes/"áthallásos"/szobákba átmászkálós kolik?)
2014. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ami pedig funkcionálisan alap (és ez, ellentétben az előzővel, tízes skálán kilences fontosságú), h melyik koliban nem lassul be a net esténként?
2014. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!