Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, milyen orvos...

Mit javasoltok, milyen orvos legyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Érvekkel, ellenérvekkel légyszi.


2009. júl. 13. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan orvos legyél, ami Téged érdekel :) De élj egészsségesen, kajálj egészséges kajákat, ne dohányozz, sportolj, és mutass példát a pácienseknek. Ez ami hiányzik a mai orvosok 90%-ából, pedig fontos lenne!
2009. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még ráérsz. Szakosodni úgyis csak az egyetem 6 éve után fogsz. Addigra rájössz.
2009. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?:D Írj magadról, akkor TALÁN könnyebb lesz tanácsot adni
2009. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát mit írhatnék?
2009. júl. 14. 00:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Véleményekre lennék amúgy kiváncsi..ötletekre..
2009. júl. 14. 00:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Huhh :D xd.. nézz bele h miylen fajták vannak és ami szimpi azon gondolkodj! :D azt mi nem tudjuk kitalálni h mi legyél, nem vagyunk a helyedben :)
2009. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ötleteket légyszives..
2009. júl. 14. 01:12
 8/11 anonim ***** válasza:
legyél nőgyógyász.
2009. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, az megnehezíti, hogy nem tudjuk, milyen típus vagy.

én azt javasolnám, hogy olyan orvos légy, ahol nem kell haláltusát, igazán nagy szenvedéseket, nyomorékokat látni.

tehát pl. háziorvos, fogorvos.

de ez csak az én véleményem, lehet, hogy téged inkább az vonz, hogy olyanokon segíts, akik a legnehezebb helyzetben vannak. én magamból indultam ki, bár biztosan másképp lát ezzel kapcsolatban sokmindent egy olyan valaki, aki erre a hivatásra készül.

ennél a kettő lehetőségnél nem ér annyi stressz, otthon is nyugisabb lennél, ha hazaérsz, de tényleg nehéz így bármit is mondani, mert szükség van a nehezebb területeken is az orvosokra.

2009. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi érdekel? Úgy könnyebb lenne.

Ha biztosra mennél, akkor háziorvos, bőrgyógyász, nőgyógyász, ilyesmi.

Ha érdekelnek a bonyolultabb problémák, változatosabb esetek, akkor neurológus, belgyógyász. Ha vagdalni szeretsz, akkor valamilyen sebész (szinte minden testrészre van valamilyen szakosodás), fogorvos. Ha nem akarod, hogy a kezeid között haljon meg valaki, akkor boncorvos.

2009. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!