Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Hova tudnék átmenni...

Segítség! Hova tudnék átmenni és mikortól?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,vendéglátós iskolába járok és elszeretnék menni máshova minél hamarabb mert borzalmasan rossz iskola.most a 0.évfolyamot végeztem el de a suli szerint most kerülök 10.be hova tudnék átmenni?hova lenne célszerű és mikor lehet leghamarabb átiratkozni?
2012. júl. 8. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
ha átmész másik suliba ahol nincs 0.akkor mindenképp elbuktad az éved és 9.be fogsz kerülni.egyébként gondold ki hogy hova szeretnél menni és hivd fel a titkárságot és majd ők elmondják hogy mikor hova kell menned
2012. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bárhova mész, 9.-es leszel, az nem számít, hogy a 0. miatt most 10. osztályba mennél, mert úgyis a 9.-es anyagot fogod tanulni

én úgy tudom, hogy csak félévkor vesznek át, amikor már vannak jegyeid, vagy esetleg most gyorsan bepróbálkozni nyáron, amíg nem kezdődik el a következő év, mindenesetre érdemes minél hamarabb jelentkezni egy másik suliba, mert gyorsan betelnek ott is az üres helyek

2012. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!