Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem küldtem...

Mi van akkor, ha nem küldtem el az érettségi bizonyítványom másolatát júl.9ig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van, hogy vége a felvételi eljárásodnak.
2009. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy lecsusztal a tovabbtanulasrol.
2009. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ,ész szeptemberben sehová max. ahol maradt hely, ami általában fizus
2009. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pótfelvételi, akkor nyár végén még próbálkozhatsz, ha nincs, akkor jövőre. Miér nem küldted be? Esetleg próbáld meg felhívni a sulit, amit megjelöltél elős helyen, hogy mi van ilyen esetben, de szerintem sok remény nincs:(
2009. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziaa.

Én is így jártam sajnos,szóval elég illetékes vagyok a kérdésben. Nos először én is nagyon megijedtem, aztán írtam egy levelet a felvi.hu-nak,és ezt a választ kaptam:

"Amennyiben július 9. után dokumentumokat szeretne pótolni, úgy azokat kérem, haladéktalanul küldje el nekünk a mellékelt kérelemmel egyetemben.


Faxon a (06-1-477-3196) számra kell elküldeni, illetve lehetősége van a személyes ügyfélszolgálaton benyújtani a dokumentumokat. Címünk: 1088 Budapest, Reviczky utca 6. aula.



Tájékoztatjuk, hogy a július 9. után beérkező dokumentumok feldolgozása egyedi elbírálás alapján történik.



Amennyiben további kérdései lennének, kérem, leveléhez csatolja az előzményeket is."

Ha esetleg pesti vagy, vagy meg tudod oldani,akkor azt is lehet,h személyesen viszed be a Kempelen Farkas Hallgatói Központba, a 8. kerületben van Reviczky u. 6. Én is bevittem oda,és egy kérelemmel együtt kellett benyújtanom,ahol megindokoltam,h miért nem küldtem be. Ez hétfőn volt,szerdán már láttam e-felvételin,h feldolgozták,elfogadták. Szóval még nincs veszve minden,próbálkozz! :)

2009. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!