Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát érdemes választ...

Milyen szakmát érdemes választani?

Figyelt kérdés
Milyen szakmát érdemes választani, amivel el lehet helyezkedni ebben a nehéz gazdasági helyzetű országban? És nem utolsó sorban jól is lehet vele keresni? Miből van hiány, mire van szükség?
2012. júl. 1. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fizika tanár.
2012. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
vagy kémia tanár
2012. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan szakma, amihez nem kell diploma?
2012. júl. 1. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Vízvezetékszerelő, villanyszerelő, autószerelő, bármi, amihez van érzéked. Ha jó vagy benne, jól keresel.
2012. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg női munkák? :)
2012. júl. 1. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kész. Ennyi kritériumot. Férfiaknak sokkal könnyebb egy szakma. Nő esetében nem tudnék válaszolni. Nőknél csak diplomás szakokat tudnék.


Most lehet mondani eladó, varrónő, fodrász, stb, de ezekből rohadt sok van.

2012. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉS, hogy jó lehessen vele keresni. Ha tényleg nem a villanyszerelő és társait amiből hiány van, akkor csak a diploma marad. Jobb fizetés még mindig diplomával elérhető.
2012. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányként talán tudnék tanácsot adni, de ehhez kellene, hogy mit szeretsz, mit csinálsz szívesen stb.


Engem a gazdasági irány érdekel, de szeretem a szépészeti dolgokat is és most éppen az egyik álmom, hogy kéne csinálni egy ilyen jellegű centrumot, ahol lenne fodrászat, kozmetika, masszáz, pedikűr-manikűr, szauna, szolárium. Én pedig a gazdasági dolgokat irányítanám. :DD


Az ilyesmiknek szerintem van jövője, hiszen az egyre rohanóbb a világban a nők örülnek, ha elég egy helyre elmenni és ott megtalálnak minden szolgáltatást, ami kell nekik, pláne, ha ügyes emberek dolgoznak ott. :)


Ma már tényleg az a fontos, hogy mihez van érzéked, ha pl. a sminkeléshez, abból is simán meg lehet élni, hiszen tehetséges vagy benne és nem csak a tudást, a tehetséget is tudod kamatoztatni.

17/L

2012. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De diplomásként sem lehet akármilyen területen elhelyezkedni. A szolgáltató szféra (fodrász, kozmetikus stb.) szerintem már nagyon telített, ahol lakom rengeteg van ezekből, szerintem ebből nem lehetne megélni a konkurencia miatt. Meg erre van a legkevésbé szüksége a "csóró" embereknek. Élelmiszeripar terülten több lehet a lehetőség? Esetleg saját vállalkozást létrehozni?
2012. júl. 2. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"De diplomásként sem lehet akármilyen területen elhelyezkedni. A szolgáltató szféra (fodrász, kozmetikus stb.) szerintem már nagyon telített, ahol lakom rengeteg van ezekből, szerintem ebből nem lehetne megélni a konkurencia miatt. Meg erre van a legkevésbé szüksége a "csóró" embereknek. Élelmiszeripar terülten több lehet a lehetőség? Esetleg saját vállalkozást létrehozni?"


Nem ezt mondtam én is? Azok telítettek. De ami még eszembe jutott és nem diplomás az pl a könyvelő és társai. (gazdasági szféra)

2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!