Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Medikák/medikusok! Nektek...

Medikák/medikusok! Nektek anno milyen volt a gólyatábor? H

Figyelt kérdés
Hány évvel ezelőtt?
2012. jún. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
SOTE-n az egész egyetemnek (kivéve a TF, azaz ÁOK, FOG, GYTK, ETK, EKK) együtt van, a program sokat nem szokott változni, buli, csapatépítés, játékok kulturált keretek között. Felejthetetlen élmény, főleg mivel 800 gólya és 4-500 felsőbbéves bulizik együtt!
2012. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello.Én is SOTE-s vagyok,így arról tudok nyilatkozni.Most voltam elsős ÁOK-os,és azt kell mondjam,hogy nagyon sokat adott nekem a GT..Ott alakult ki a csoportom,akik nagyon sokat segítenek nekem a tanulásban.Ha nem mentem volna,sokkal nehezebben tudtam volna beilleszkedni szerintem...A bulikról ne is beszéljünk..Abszolút igényes bulik,jól érezhetik magukat a nagyon bulizósak és a kevéssé partyzós gólyák is.Az instruktorok,akik a tábor szervezői,mindent megtesznek azért,hogy a gólyák a lehető legjobban érezzék magukat.Ha oda jösz,talizunk a Gólyatáborban.sok sikert
2012. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tarak válasza:
DOTE golyatabor anno 2010-ben. nekem egy elmeny volt, ott tetszett meg egy lany aki maig is tetszik, hajnali bulik, tura, jatekos csapatepito feladatok, alkohollal valo keltes. ha most leszel elso eves ki ne hagyd. egesz egyetemi letre meghatarozo embereket adhat, sok sikert ha most lesz :)
2012. jún. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!