Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már felvettek szakközépbe,...

Raistlin1 kérdése:

Ha már felvettek szakközépbe, de év végén megbuktattak 8-ban matekból, akkor fenntarják a helyet a pótvizsgáig, és be lehet ettől még iratkozni?

Figyelt kérdés
A gyermekemet lezárta a tanár 2-re matekból az órán,de a tegnapelőtt a ballagáson derült ki,mikor a bizit kiosztották,hogy mégis megbuktatta.Soha nem bukott még meg,se félévkor,se év végén,ráadásul már felvették a szakközépbe.Ebből az egyből húzták meg.Szerintetek milyen témakörökre kell jobban fókuszálni,és ilyenkor mi van a szakközépiskolával?Csak a beiratkozáskor menjünk be vagy már hamarabb,hogy közöljük,pótvizsgára kell mennie?
2012. jún. 17. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Beiratkozni egy középiskolába csak érvényes általános iskolai bizonyítvánnyal lehet. Szerintem minél előbb beszéljétek meg a középiskolával ezt a helyzetet, és kérdezzétek meg, mi a teendő. Ha meg tudjátok győzni őket, hogy a javítóvizsga sikerülni fog, akkor szerintem fenn fogják tartani a helyet.
2012. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Hű, milyen sz...t tanárok vannak!!! Pont 8. év végén? Ez kitolás a javából!
2012. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jézusom én azt a tanárt addig rugdosnám míg mozog..
2014. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvolt a pótvizsga?
2016. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!