Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 óra igazolatlan óra után...

20 óra igazolatlan óra után mi következik?

Figyelt kérdés
még nincs annyi csak kérdezem

#óra #iagzolatlan
2012. jún. 15. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 óra igazolatlan.
2012. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi-.- ennyi még belefér
2012. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Addigra mar tuti ertesiteni kell a jegyzot(szerintem tobbszor is:P) ahol akar a csaladi potlekot is megvonhatjak.
2012. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 igazolatlan után vonják meg? nem 50?
2012. jún. 15. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez változó.

Nálunk 10 óra igazolatlan után küldik a levelet a szülőknek és a jegyzőnek + a szülőt telefonon is értesítik. A mi sulinkba pl. előfordult olyan, hogy a kipostázott levelet a diák kivette a postaládából és elrejtette, majd elégette, így a szülők nem is tudtak róla. Ezt követően vezették be, hogy telefonon is értesítik a szülőket, így biztosan értesülnek, hogy gond van a gyerekkel.


Egyébként nekem az 50 óra soknak tűnik, én bizony már 20 óra után is simán elvenném a családit, sőt 10 óra után is! Aki beteg, annak van igazolása, ergo nem lesz igazolatlan a hiányzás, aki pedig lóg, vessen magára.

2012. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

olyan világban ahol arra is igazolatlant adnak ha nem készültél órára igazságtalanság lenne ha 10 óra után megvonnák...


És igen 50 óra igazolatlan után vonják meg a csp-t.

2012. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Az órára való nem készülést jeggyel szokták honorálni, legalábbis nálunk az összes suliban így működik ez. Erre - legalábbis szerintem - nem adhat igazolatlan órát a tanár, ha pedig ez mégis megtörténik, akkor érdemes felkeresni az iskola igazgatóját és beszélni vele erről, mert ez szerintem nem történhetne meg. Bár első körben talán az is jó, ha az osztályfőnököt keresik meg ezzel a problémával.


Ennek mondjuk érdemes lenne utána nézni, de ilyen szerintem nincs, vagy legalábbis nem kéne, hogy legyen.

2012. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7/7 Tisztelt utolsó válaszoló! Az én fiam pont egy olyan iskolába jár ahol a rossz magaviseletért is igazolatlan óra jár a tanműhelyben egy börtönviselt ember a szakoktató aki eszközök hiányában hazaküldi a tanulókat és igazolatlan órát ír be aztán mehetek reklamálni mondjuk a sóhivatalba is mert én mát ezt jeleztem az ombudsman felé is és semmi sem történik csak a kis kevés pénzem fogy a telefonálgatásokra.
2012. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akkor vedd ki onnan a gyerekedet mert egy börtönviselt ne tanítson...
2015. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!