Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli Érettségin hány...

Szóbeli Érettségin hány pontot kell szereznem a ketteshez?

Figyelt kérdés
Ha az írásbelin elértem töriböl 26 pontot, (Ami már kettes), de szóbelin mondjuk olyan tételt húzok, amit nem tudok, akkor attólmég megkapom a kettest?
2012. jún. 14. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Irasbeli max 90

Szobeli max 60

ossz 150


Osszesen a ketteshez 30pont kell.

Tehat 4 pont is eleg lenne de ha nem ered el a szobleina 10%-ot akkor sajna megbuktal.

Igy minimum 6pontot kell szerezned

2012. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. jún. 14. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha írásbelin megfelelsz, de szóbelin elbuksz, akkor meghúznak. Szerinted ha elég lenne csak írásbeli, akkor miért lenne még utána szóbeli, mindenki lesz@rná magasról ha nem lenne tétje.
2012. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van olyan, akinek az írásbeli nem sikerül...És akkor a szóbelin tud még javítani...Szóval akkor sem lenne felesleges:)
2012. jún. 15. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

ha írásbelin nem lesz meg a 2es, akkor nem mehetsz sóbelire. De ezt gondolom t is tudod.


Nekem annó 3 éve az írásbelim 4es lett töriből, 5 ponttal csúsztam le az 5ösről, és szóbelivel hoztam be, de az gyerekjáték volt!

2012. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha irasbelin nincs meg a kettes, attol meg lehet szobelizni. 10%-tol mar lehet menni szobelire, de az meg nem kettes...:)
2012. jún. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!