Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2éves esti tagozaton meghúzhat...

2éves esti tagozaton meghúzhatnak föciből, ha azt már letettem?

Figyelt kérdés

Ma húztak meg földrajzból, mert nem értettem mi az h időjárás ELEMZÉSE

ilyet életembe nem hallottam, de lényegtelen, az a kérdésem, hogy ha már 9.10.-be megkaptam a jegyemet földrajzból, (5ös)

az nem számít??!!

Ez nem olyan, mintha már valaki letette volna az érettségit, de javítani szeretne, ezért ír másikat, de az nem sikerül, akkor attól még nem veszik el az érettségiét...?!

Akkor nem értem ez miért más?



2012. jún. 13. 21:55
 1/3 anonim válasza:
55%

Sajnos megbuktál, mert fölülírja a következő eredmény. Eredményes felkészülést kívánok legközelebbre!

Egy földrajztanár

2012. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez meglenne alapból nem kéne föcire járnod. Ha érettségid is lenne róla akkor meg főleg nem köthetnek beléd. Szerintem készülj a pótvizsgára.
2012. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
te miről beszélsz? tehát meghúztak az iskolában földrajzból, mert s*gghülye vagy belőle, és ahogy látom, másból is. mi a probléma? nem kikötés, hogy egy iskolában csak két évig oktathatnak földrajzot, oktathatnak 4 évig is, ha az úgy szerepel az iskola tantervében, a 2 év az csak egy minimum.
2012. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!