Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha szóbelin az volt a...

Hogyha szóbelin az volt a célom, hogy ne bukjak meg, és "küzdöttem a pontokért", és kérdezgettek tőlem, de végül nem szóltak, hogy húzzak póttételt, akkor az azt jelenti, hogy nem buktam meg, vagy tétel húzás felajánlása nélkül is buktathatnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha látják hogy készültél hogy küzdesz nem félsz akkor bisztos sikerült
2012. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anélkül is buktathatnak.
2012. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben érettségiről van szó, én nem aggódnék! Ott azért általában nem arra mennek a tanárok, hogy mindenkit kiszórjanak. Csak azzal teszik ezt, akinek végképp fogalma sincs az egészről, kérdésekre nem tud válaszolni! Viszont ilyenkor is ottvan még mentőövként a póttétel, szóval nem tudom. Én nem aggódnék annyira, ha szó nélkül elengedtek!
2012. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen érettségiről, és sajnos emelt szintről :) Minden érettségim jól sikerült kivéve egyet, és ez segített eldönteni, hogy nem azzal szeretnék foglalkozni, amiből készültem és emelten érettségiztem.Ennek egyik oka az írásbeli eredményemben való csalódás volt. Nem is volt lelkierőm készülni a szóbelire és az volt a cél, hogy átmenjek. Nagyon korrektek voltak. Az első rész után mondtam, hogy nekem elég lesz, nem szeretném folytatni és időt húzni ha meg van a kettes szint, ráadásul olyat húztam, amire nem nagyon emlékeztem. Mondták, hogy még kell pár pont. Megkérdezték, mi történt, mi a célom stb. Kérdeztek párat és utána megköszönték és elengedtek:) Csak kicsit megijedtem, mi van ha úgy gondolják, hogy nah ha ő "szarik bele" ennyire, akkor miért engedjük át. :) De remélem átengedtek. Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 13. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
kiderült már?:)
2012. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kiderült:)

Nem, hogy nem buktam meg, de még nem is rontott akkorát:)

Nagyon kűzdöttem, mert semmit nem tudtam, de úgy tűnik ez nem látszott. Nem lett 100% a szóbeli, de 40% meg lett :)

(emelten) :D Közép szinten ciki lett volna:D

2012. júl. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!