Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi ponthatár 2012-ben?

Orvosi ponthatár 2012-ben?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint nem lesz nagy pontszámnövekedés, mert idén nehéznek számítottak az érettségik.. Mások szerint 10-15 ponttal biztosan több lesz az orvosin a ponthatár. Szerintetek? (Pesten tavaly 436)

2012. máj. 30. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fizikára kellett volna menni, hogy közreműködj az időgép kifejlesztésében.

Szerintem teljesen triviális, hogy a ponthatárt még a Hold állása, a jegyzőkönyvvezető tollának a színe is befolyásolja. Ebből kifolyólag biza bármi megtörténhet.

Nem az a kérdés, hogy mennyire volt nehéz az érettségi, hanem az, hogy az orvosira jelentkezők hogy írták meg... :)

Szóval július vége már nincs olyan messze, kitartás!

2012. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen..igazad van..
2012. máj. 31. 07:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Én remélem 430,vagy annál kevesebb.
2012. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyaaay milyen magas az orvosi :O en mernoki kepzest valasztottam es tudom hogy a nagy tobbseg is..ezert en nem merek josolgatni..azokutan hogy a matek emeltet csak en csesztem el egyedul nem sok eselyem van.. :-( pedig olyan jó lenne :O
2012. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is remélem ,hogy 430 vagy az alatti lesz legalábbis vidéken.
2012. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is remélem..de ha már ilyen sokan reméljük,mert más fórumokon is olvastam,akkor csak lesz esély:)
2012. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

SOTE SOTE

ORVOSOK LESZÜNK .... vagy mégsem :)

2012. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orvosikon max 10-et emelnek vagy még annyit se.Nincs olyan sok kimagasló tehetség ebben az országban.
2012. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ő de van

osztálytársam

évfolyamtársam oktv elso 10 kozott volt ugy hogy nem volt biosz faktos...es nem járt biosz tagozatra.. De ő nem akar orvos lenni...

2012. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt mondom,nem mindenki akar orvos lenni.

Első 10 között van...több 1000 jelentkező közül,azért nem mindenki oktv helyezett.

Kémia,fizika érettségik se lettek olyan szuperek,a biológiáról ne is beszéljünk.

2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!