Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tud elhelyezkedn...

Ha valaki nem tud elhelyezkedni nyárra szakmai gyakorlatra, azt kirúgják vagy "csak" újra kell járnia az évet?

Figyelt kérdés
gyakorlat
2012. máj. 29. 13:27
 1/5 anonim válasza:

Hát attól függ.

Fősulira jársz? Hány féléves a képzés, és hányadik félév után kell teljesítened? milyen szakra jársZ?

2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OKJ-ra járok, két éves a képzés, én első éves vagyok és most kellene majd nyáron kötelező gyakorlatra menni, csak nekem sajnos az egészségem közbeszólhat. Ezért érdeklődök.
2012. máj. 29. 14:15
 3/5 anonim válasza:

Ebben sajnos nem tudok segíteni, érdeklődj a suliban, az a legbiztosabb.

Minden suliban más a szabály erre vonatkozólag ugyhogy a legjobb, ha tőlük kérdezed meg.

2012. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Házirendben bennelehet? Csak mert eléggé kellemetlen a téma... :(
2012. máj. 29. 20:27
 5/5 anonim válasza:

Hát, nézd meg házirendet esetleg.


Még az jutott eszembe, hogy felhívod az iskolát, és telefonon próbálsz érdeklődni ( bemondasz valami kamu nevet, vagy elfelejtesz bemutatkozni, és ugy érdeklődsz) és nem személyesen mész oda. Így talán elkerülhető a kellemetlenség :)

2012. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!