Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségi word...

Informatika érettségi word részében a lábjegyzetkészítéskor (2003 office) nektek be volt kapcsolva az az "eszköz"?

Figyelt kérdés
Megkerestem a Nézet (?) főmenüben a Lábjegyzetet de szürke volt. Hívta tanárnő a rendszergazdát de ő nem csinált semmit azt mondta az Élőfej/Élőláb funkciót kell használni lábjegyzet + hivatkozás készítésekor. Szerintem meg nem! Plusz egyik funkciónak se szabadott volna szürkének lenni, mindet használni kellett volna. Magyarázzátok már el , hogy ez most a rendszergazda hibája volt vagy én nem tudtam ezt jól megcsinálni , azért is nem készítettem el , vagy ti hogyan oldottátok meg? Június 5-én tudok reklamálni hogy én szóltam de ez és ez történt? Vagy így utólag már mindegy?
2012. máj. 24. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:

A cím utáni bekezdésben a „QR-kód” szöveg első előfordulására állítson be lábjegyzet

hivatkozást! A lábjegyzetnél gépelje be a ”Nevét az angol Quick Response (gyors válasz)

rövidítéséből kapta, egyszerre utalva a gyors visszafejtési sebességre, és a felhasználó által

igényelt gyors reakcióra.” szöveget!

2012. máj. 24. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad. Nem a Nézetben kell kiválasztani a "Lábjegyzetek"-et, hanem a Beszúrás - Hivatkozás - Lábjegyzet-nél.
2012. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért volt szürke a Lábjegyzetek a Nézet menüben, mert még nem létezett lábjegyzet.

Szóval igaza volt a rendszergazdának, minden rendben volt a géppel, csak a tudásoddal nem...

2012. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor nem reklamálok:D

de ezt a részt nem is nagyon értettem:/

a többi az ment^^

2012. máj. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!