Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nincs fogalmuk...

Tényleg ennyire nincs fogalmuk róla?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm lánya eü-ben érettségizett. Átlagos inkább közepes mint jó tanuló volt (3,6-4-átlaggal) Felvételizik természetesen. Hiába mondták neki,hogy gondolja át ő nem adta be máshova csak az ország összes orvosi egyetemére a jelentkezését. most derült ki,hogy a kémia középszintű írásbelin megbukott. Tényleg ennyire lila köd van, hogy nem érzékeli,hogy ilyen tanulmányi eredménnyel kicsi az esélye egy eü fősulinak is nem,hogy az orvosinak? Mit akarnak vagy gondolnak az ilyen szülők? Az ofője miért nem próbálta meg lebeszélni? Mi lesz ezzel a csajjal? Eddig sem a mérhetetlen szorgalmáról volt híres. De kémia bukta? Hát mit akar az orvosin?

2012. máj. 24. 06:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Remélhetőleg nem kerül be az orvosira. Nem értem amúgy, hogy a fenébe jelentkezhet egyetemre 2-es, 3-as osztályzatokkal? Ennyire nulla lenne a magyar oktatás?"


Ha szerinted csak remélni lehet, hogy így nem kerül be, akkor nálad is 0 volt az oktatás...


Amúgy nyilván fogalma sincs, hogy mi hogy működik. Talán utána se nézett a dolgoknak és valószínűleg a szülei sem tudták, hogy történik ez az egész. Viszont, ha az osztályfőnök nem hívta rá föl a figyelmét, akkor ő sem jobb náluk. Lehet akkor megjelölt volna másik sulit és talán oda felveszik és nem kéne halasztania így.

2012. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ismerem az ofőjét és a kollégiumi nevelőtanárát is egyik sem tudta meggyőzni.
2012. máj. 24. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Van aki szimplán hülye, mit kell azt szépíteni. Már bocs, de aki a mai szintű érettségin bukik és ilyen tré eredménykeet produkál, abból ho llesz szerinted orvos? Vagy te szívesen hallanád azt a téged műtő dokitól, hogy hát annó bioszból meghúztak párszor.... de azért kettessel lediplomáztam!! ^^ Aha, tök jó... Ne legyünk már naívak fölöslegesen.
2012. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14:47 Nyugodjál már le, és foglalkozz a saját dolgoddal, ne a miénkkel. Bort iszol, vizet prédikálsz. Senki sem kíváncsi rád, meg hogy mit gondolsz arról, h megbeszéljük ezt...
2012. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Lol en 2006ban erettsegiztem es megbuktam kemiabol, bioszbol epp hogy meglett a 23%, mindenki lenezett es azt mondtak komplett hulye vagyok. ra egy evvel 98 es 100% emeltet irtam, s szinte max pontal vettek fel az egyetemre. Most osztalyelso vagyok az orvosin.
2012. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd tanul a hibájából és ha tényleg ez az álma akkor nem adja fel. Legalább megtanul küzdeni. Én is decemberben jöttem rá hogy szeretnék orvos lenni. 2es voltam kémiából, mert egy kicsit se érdekelt akkor. Engem is gőzerővel próbáltak lebeszélni róla, de most már csak nevetek azokon az embereken akik azt gondolták hogy nem vagyok képes egy emelt kémiára, mert mindenkit leköröztem a sulimban. Lehet hogy kicsit túlbecsülte a lány a képességeit de szerintem az ilyen dolog észhez tudja téríteni az embereket.
2012. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!