Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt bioszod...

Hogy sikerült az emelt bioszod és/vagy közép kémiád idén? 2012

Figyelt kérdés
Fogorvosira készülök, így főképp fogorvosira készülök megjegyzését várom (mégiscsak ők a "vetélytársak"). :)

2012. máj. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
jujj akkor tömbd de a fogam léci mernagyonfááj már napok óta
2012. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lett olyan jó, mint vártam. :S Kb. 425-435 közötti pontom lesz, ami valószínűleg nem lesz elég. Neked? Hova jelentkeztél?
2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is max 430 jöhet szóba... esetleg vidékre van esélyem... de nem tudom.
2012. máj. 18. 09:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben bízok, hogy vidéki egyetemre sikerül bekerülni... de nem lehet tudni, hogy mennyivel emelkednek a ponthatárok.
2012. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintetek részösztöndíjas helyre kb hány pont fog kelleni?
2012. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PetFen ***** válasza:

fogorvosin ,orvosin nem lesz részösztöndíjas ...

én is fogorvosira jelentkeztem ,és megakartam jelölni a rész ösztöndíjast ,de az education ,januárban azt mondták az iskolák képviselői,hogy ilyen ezeken a karokon biztos nem lesz...:S

Hogy a kérdésre is válaszoljak ,nekem a középszintű tavaly 83%os lett ,a biológia ..hát ,nem volt egyszerű ,pedig előtte előkészítőre is jártam ,remélem a szóbelivel meglesz legalább a 80%...

2012. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem nem a legjobban :/

szerintetek költségtérítésesre hány pont kell majd?

2012. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


nem azért,de itt nem épp azt írja,hogy orovin lesz részösztöndíjas hely?(SE,PTE,DE)

2012. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem! Azt írja, hogy az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapképzésre jelentkezők választhatják a részösztöndíjas képzést.

Nem az orvosira jelentkezők!

Szerintetek idén mennyi lesz a költségesen a ponthatár? :/

2012. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pesten gondolom olyan 350 körül..tavaly volt 330.
2012. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!