Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tartozásom van az egyetem...

Tartozásom van az egyetem felé. Milyen problémák lehetnek ebből? Bővebben kifejtve:

Figyelt kérdés

Felvettem egy tárgyat, már fizetnem kellett volna érte, de pénzhiány miatt úgy döntöttem még sem szeretném megcsinálni. Azt tudom, hogy ha nem fizetem be, letiltanak vizsgázásról, és nem kezdhetem el a következő félévet.


Ami miatt érdekes a dolog, hogy én már amúgy sem leszek következő félévben az egyetem hallgatója, és ebben a félévben már nem is szeretnék vizsgázni, se semmit csinálni. (Az okát fölösleges kifejtenem.)


Szóval ebben az esetben, az elbocsátáson felül, történhet valami komolyabb is? Behajthatják rajtam a 12 000 Ft-os tartozást? (Amit csak azért kéne fizetnem mert felvettem a tárgyat.)


Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. máj. 16. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Behajthatják. Sőt még csak el sem évül a tartozás.
2012. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!