Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a fajta történelmi atlaszt...

Ezt a fajta történelmi atlaszt lehet érettségin használni (holnap)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, a kép lemaradt: [link]


Nekem ez van meg. Jó lesz?

2012. máj. 8. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:
persze. szerintem ez a legjobb:) az újban állítólag több az évszám, viszont a térképekről levettek egy csomó infót, úgyhogy részemről felejtős.
2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt minden további nélkül. Ez a közép új kiadása ennél van újabb azt is lehet de ezt is. Viszont az ennél régebbit már nem lehet csak azt aminek kemény borítója van.
2012. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem történelem atlaszt ott kapsz, sajátot csak szaktanár által átvizsgálva lehet használni.
2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, átlapozzák:) Attól még lehet használni:) én amúgy óvatosan grafittal jelölgetem dolgokat. Például a '48-as szabadságharc a halálom. Hol kezdődött, melyik volt előbb: Windischgratz vagy Jellasics hadjárata, aztán jött Haynau, az oroszok, jajj. Szóval ilyen pontokkal jelölgettem, hogy mi történt milyen sorrendbenxD De nem feltűnő:)
2012. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek! :)

Kicsit megijedtem, mert egyik ismerősöm azt mondta, hogy ezt már nem lehet, hanem az újabbat. De akkor minden oké.

2012. máj. 8. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekünk a töri tanárunk azt mondta, hogy mindenképpen vigyünk atlaszt, mert nem kapunk.
2012. máj. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!