Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vendéglátó főiskolára...

Ha vendéglátó főiskolára megyek és elvégeztem elhelyezkedhetem ezen a téren?

Figyelt kérdés

stewardess

mit kell utána csinálni, hogy dolgozhassak ott?

diploma előny?

lehetek anélkül a fősuli elvégzése után stewardess h lenne több 100 ezrem?


2012. máj. 3. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tájékozódtál még eleget :) Kifejezetten légiutas kísérő szak a felsőoktatásban nincs, maximum ehhez kapcsolódó szakok pl. turizmus...

Ez egy olyan munka, ahol minimum 2 nyelven kell perfektül beszélni, plusz nagyon fontos a csinos, jó megjelenés, de mondom, a nyelvtudás a legfontosabb.

Amúgy szerintem ne erre alapozd a jövőd, mert 30 évtől felfelé már nem nagyon lehetsz stewardess :) Egyébként a nevesebb cégek mindig keresnek stewardesseket, de nagyon magasak az elvárások, amint már fentebb is leírtam. Az ilyen légiutas kísérős OKJ képzéseket felejtsd el, semmit se érnek, nekem több ismerősöm is elvégezte, feleslegesen.

2012. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

azért szeretnék főiskolán végezni, mert először stewardess-kednék, majd később vmilyen vendéglátós dologban elhelyezkednék vmi szálloda stb...

a nyelv az nem akadály, mert addig még sok időm van tökéletesíteni és szeretem őket tanulni :)

akkor ha elvégeztem és már van diplomám akkor mi legyen a következő lépésem?

köszönöm a választ :)

2012. máj. 3. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A Malév szokott hirdetni nyílt napokat, ahová el lehet menni castingra, a legjobbakat kiválasszák, aztán 1-2 hónapos tanfolyam és lehet is dolgozni :)
2012. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár most nemrégiben a malév becsődölt szóval nem tudom... :D
2012. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ennyire nehéz bekerülni?

ha vki dolgozni akar már akkor is ő fizet :/

2012. máj. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!