Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg el akarják törölni a...

Tényleg el akarják törölni a nyári szünetet? (bocsi, ha rossz a téma)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

"Valamint ne feleldjük,hogy törvény szerint tilos lenne 6 éve gyereket felügyelet nélkül hagyni egész napra"


Egész napra nem is hagyná felügyelet nélkül, csak a munkaidejére.

2012. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen mondjuk ez nagyon is igaz.

Én is emlékszem, amikor Soltvadkertre nem 2 napra hanem két hétre mentünk le.

Volt amikor 2x is a nyár folyamán.

Mert meg tudtuk tenni anyagilag. És nem azért mert tehetősek voltunk, hanem azért mert olcsón lehetett táborozni...


Most meg 1-1 "alap" tábor is benne van 25-30 ezerbe...

2012. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

azt jelenti az egész nap.

étkezést nem hagyhat ki 6 éves felügyelet nélkül azaz, ha reggelinél ott volt a szülő ebédig vissza kell érnie...elvileg

2012. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
Most sem drágák a táborok , szerintem 30 ezer forint nem sok érte.
2012. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

11:08


Nem sok érte?Pláne hogy sok szülőnek kb ennyi a havi bevétele, vagy ennyi marad neki kajára, miután a rezsit kifizette.

2012. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyugodtam. Egyébként Amerikában(egyik barátnőm mondta, aki ott él), sokkal hosszabb a nyári szünet, és a téli szünet is 2-3 hét. Merthogy az egyik kedves válaszoló írta, hogy nyugaton másfél hónap a szünet.
2012. ápr. 30. 14:17
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Amerikai nem nyugat , nyugat=Nyugat-Európa.Sem Amerika , sem Ausztrália , sem Japán nem nyugat.
2012. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
*-* Akkor bocsi.
2012. ápr. 30. 14:41
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyugat az nyugat.:DD Nem volt értelme szegényt kioktatni. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy a nyugatot csak Nyugat-Európára használjuk.
2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én örülnék,ha törölnék. Repdesnék örömömben,és talán sikoltoznék is. Én imádom a sulit,imádok tanulni,és ott olyan izgalmas minden. Hétvégén,meg a szünetekben pedig depressziós és magányos vagyok,be vagyok zárva,sehova nem mehetek,és senkivel nem találkozhatok,főleg nyári szünetben,+1.napon mindig el kell hallgatnom a beszámolókat.

#GYŰLÖLÖMANYÁRISZÜNETET

#TÖRÖLJÉKASZÜNETET

2016. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!