Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jóba senkivel a...

Nem vagyok jóba senkivel a csoporttársaim közül. Azon gondolkoztam, átmegyek levelezőre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapból nehezen barátkozom,de azért reméltem,hogy egy két emberrel csak sikerül jóba lennem.Mert egyébként a sulin kívül vannak barátaim.Hát itt nem jött össze...Ti mit tennétek?A levelező mennyire nehéz?Igazából minden érdekelne erről a képzési formáról.Tapasztalat,vélemény..

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. márc. 21. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megértelek egyébként, a gyakok nálam is szörnyűek voltak. Esetleg más tankörbe átkérheted magad. Levelezős képzés is ugyanaz mint a nappalis, annyi, hogy ott olyan az ember mintha magántanuló lenne, ott tény hogy komolyabbak az emberek, és a gyakok kimerülnek annyiban, hogy írnak egy zárthelyit a féléves anyagból - tehát még heti gyak óra sincsen, hanem mindenki magának készül fel a gyakjegyes tárgyból otthon. Várd meg ezt a félévet még, bár így is kénytelen vagy, aztán majd később döntesz, de a helyedben próbálkoznék ismerkedni. Amúgy gyakon is meglehet nappalin oldani, hogy ülsz magadnak nyugodtan hátul. Volt egy órám, ahol kemény 6an jártunk be, egy csajjal lettem jóba az elején, de ő meg sokat hiányzott, így volt hogy csak ültem ott a pár emberke között 1.5 órán át némán. Kilehet ezt is bírni, jegyzetelj, figyelj. Az egyetem nem olyan mint a középiskola, itt magadért tanulsz, jobb esetben azt ami érdekel, így annyit mondhatok, figyelj oda gyakokon, és ne törődj senkivel :)
2012. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért? Csoportmunka van? Mi a baj? Én fél éven keresztül egy másik évfolyammal jártam laborra, ahol végig olyan emberekkel kellett együtt dolgoznom, akiknek még a nevét sem tudtam. Hagyd már:D Miért érdekel? Szünetben fogj egy könyvet és olvass, aztán kész. Vagy bántanak?
2012. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csoportmunka van,igen.Vannak megjegyzések néha,nem a szemembe,de úgy,hogy azért érzékelem,hogy rólam van szó.
2012. márc. 27. 22:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy mondják egyenesen a szemedbe, mi bajuk veled, hogy tudjad, min kéne változtatnod. Ez megint keményen hangzik, de néha a legrövidebb út az egyenes.
2012. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!